درآمد اینترنتی من

این یک سامانه اطلاع رسانی در مورد نحوه کسب درآمد از اینترنت می باشد.توضیحاتی در مورد کسب درآمد آسان، سریع و پولساز از اینترنت

درآمد اینترنتی من

این یک سامانه اطلاع رسانی در مورد نحوه کسب درآمد از اینترنت می باشد.توضیحاتی در مورد کسب درآمد آسان، سریع و پولساز از اینترنت

سلام
امیدوارم خوب باشید.
سعی من این است همیشه خاص و گزیده صحبت کنم و زیادی حرف نزنم.
اگر بتوانم از تصویر استفاده می کنم تا پیام خود را راحت تر انتقال دهم.
اگر دنبال یادگیری مسائلی در حوزه کسب و کار اینترنتی، کسب درآمد آسان و سریع از اینترنت، کار در خانه و مشاغل مجازی و مشاغل اینترنتی هستید خوب جایی آمدید.
"درآمد اینترنتی من" یادتون نره
my-e-daramad.blog.ir
ممنون که باز هم به وبلاگ من سر می زنید.
اگر هم نظر خاصی در مورد مطالب وبلاگ دارید یا حرفی در مورد پول، درآمد، کار، کسب و کار اینترنتی و کسب درآمد در منزل دارید که فکر می کنید ممکنه حتی یک نفر از اون استفاده کنه خوشحال میشم با اسم خودتون در این وبلاگ درج کنم.

پیوندهای روزانه

۲ مطلب در آذر ۱۳۹۵ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

چگونه ثروتمند شویم؟

سرمایه گذاری

درآمدهای غیرفعال

برای ایجاد یا افزایش درآمدهای غیر فعال دو راه وجود دارد . اول اینکه شما  بتوانید از دارائیهای کاغذی خود شامل سهام ، اوراق مشارکت ، صندوقهای سرمایه گذاری و... که قدرت نقد شوندگی نسبتا بالائی دارند درآمد ایجاد کنید و دوم اینکه با ایجاد سیستمهای تجاری و گردش پول ، درامد مستمری برای خود ایجاد کنید . از جمله این درآمدها می تواند اجاره دادن آپارتمان یا مغازه ، گرفتن حق تالیف کتاب ، موسیقی یا نرم افزار ، خرید و اجاره انبار ، راه اندازی یک کسب و کار که بتواند بدون نیاز به حضور شما کار خود را انجام دهد ، درآمدهای بازار یابی شبکه ای و... باشد.

ادامه مطلب را حتما بخوانید

  • my-e-daramad.blog.ir
  • ۰
  • ۰

قصد دارم از این به بعد هر چی که تونستم از ایده های کسب درآمد در دنیای مجازی تو این وبلاگ مطرح کنم.
امیدوارم که به درد همه اونهایی که وبلاگ من و می خونند بخوره.

اولین و شاید راحت ترین کاری که میشه توی فضای مجازی انجام داد و از اون طریق به $ رسید و کسب درآمد کرد ایجاد یک وبلاگ و نویسندگی توی اونه.

حالا دیگه خودتون می دونید چی بنویسید و چه مطلبی بگذارید. هر نوشته ای خریدار خاص خودش رو داره. مثلا همین مطلب که الان شما دارید می خونید.   ادامه مطلب و حتما بخونید.

  • my-e-daramad.blog.ir